top of page
  • ZeynepSena

Gripin Gençlerle Buluştu

Türkiye’nin sevilen Rock gruplarından Gripin, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında 8 Haziran’da Şişhane’de gençlerle buluştu. Ücretsiz gerçekleşen konsere çok sayıda kişi katıldı. 1999 yılından bugüne müzik ve tavırlarıyla hayranlarına bir yandan enerjik bir yandan duygusal saatler yaşatan grubun sevilen eserleri ile Şişhane meydanında yankılandı.
Coşkuyla Karşılandılar

İstanbul’un merkezi noktalarından birinde gerçekleşen konsere çok sayıda genç katıldı. Sahneye çıkmadan dakikalar önce alkış almaya başlayan grup büyük bir coşku ile karşılandı. Solist Birol Namoğlu genç nesil tarafından gösterilen ilgiden dolayı oldukça mutlu olduklarını ifade etti. 2016 yılından bugüne kadar sevilerek dinlenen ‘Beni Boş Yere Yorma’ şarkısı ile giriş yaptı. Ardından güçlü bir bas gitar solosu ile konser hızlı şekilde devam etti.
Gripin Konserinde MFÖ Esintisi


Davulda İlker Baliç’in yer aldığı Türk Rock müziğinin yıllardır sevilerek dinlenen grubu Gripin, konsere ‘We Will Rock You’ şarkısına yüzlerce gencin eşlik ettiği ritim şov dinleyenleri şaşırttı. Grubun ‘Beş’, ‘Böyle Kahpedir Dünya’, ‘Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar’ gibi kült parçalarından sonra MFÖ’den yıllardır sevilerek dinlenen ‘Ele Güne Karşı’ şarkısı cover olarak söylendi.


8 yıl önce dinleyicilerle buluşan ‘Aşk Nerden Nereye’ parçası konser boyunca katılımcılar tarafından tekrar söylenmesi talep edilen şarkı oldu. Enstrümanların solo performansları ile yüksek bir müzik zevki yaşanan akşam grubun ısrarla istenen şarkısı ile son buldu. Grup, genç nüfusunun yüksek katılım gösterdiği etkinlik takdir ve sevgi alkışları aldı.11 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page